Hizmet Şartları

Çağrı Endüstri A.Ş’nun bir parçası olan ve/veya bağlı şirketlerinden veya iş birimlerinden biri olan bu Türk Web Sitesi’ne erişmekle ve siteyi kullanmakla aşağıdaki koşulları kabul etmiş bulunuyorsunuz

Garantiyi üstlenmeme ve sınırlı sorumluluk

Bu Web Sitesi’ndeki bilgilerin doğruluğunu temin etmek için her türlü özen gösterilse de, Çağrı Endüstri A.Ş bu bilgileri “OLDUĞU GİBİ” sunar ve SINIRLAYICI OLMAMAK KAYDIYLA ALINIP SATILABİLİRLİK VE BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK ÖRTÜK GARANTİLERİ DE DAHİL HİÇBİR AÇIK VEYA ÖRTÜK GARANTİ VERMEZ. Çağrı Endüstri A.Ş bu tür zararları önceden görebilmiş veya zarar ihtimali konusunda uyarılmış bile olsa, bu Web Sitesi’ni kullanmanın tamamen kendi kontrolünüzde olduğunu, bu Web Sitesi’nin kullanımına ilişkin tüm giderlerin sorumluluğunu üzerinize aldığınızı, sizin erişiminizden veya bu Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir bilgiden veya yazılımdan doğan herhangi bir doğrudan, tesadüfi, netice itibariyle oluşan veya dolaylı zarardan Çağrı Endüstri A.Ş’nin sorumlu tutulamayacağını kabul ediyorsunuz.

Satın aldığınız veya kullandığınız Çağrı Endüstri A.Ş ürünleri veya hizmetleri için bu Web Sitesi’nde bulunan herhangi bir garanti veya beyan, böyle ürünler veya hizmetlerle ilgili bu sözleşmede geçen ve kabul etmiş olduğunuzu koşullara tabi olacaktır.

Bu Web Sitesi, ülkenizde duyurulmayan veya mevcut olmayan ürünlere veya hizmetlere referanslar veya çapraz referanslar içerebilir. Sizin kullanabileceğiniz ürünler ve hizmetler konusunda bilgi için yerel Çağrı Endüstri A.Ş şirketinize danışın.

Ayrıca Çağrı Endüstri A.Ş, Web Site’mizde referans olarak verilen veya köprü olarak bulunan ve Çağrı Endüstri A.Ş’ye ait olmayan Web Siteleri’nde yayımlanan bilgilerin doğruluğuna veya güvenirliğine dair hiçbir garanti vermez ve bu sitelerde üçüncü şahıslar tarafından yayımlanan veya oluşturulan materyallerden sorumlu tutulamaz. Buna ilaveten,Çağrı Endüstri A.Ş, bu Web Sitesi’nin veya diğer bağlantılı Web Siteleri’nin virüs veya başka bir zararlı öğe içermediğinin garantisini vermez.

Telif Hakkı

Bu Web Sitesi’ne ilişkin telif hakkı ve bu Web Sitesi’nde yer alan bilgilerin ve yazılımların telif hakları Çağrı Endüstri A.Ş’ye veya Çağrı Endüstri A.Ş’ye lisans verenlere aittir. Tüm hakları saklıdır. Tüm lisanslı materyallerde, Çağrı Endüstri A.Ş’ye materyali kullanma hakkı veren lisans verenlere atıfta bulunulacaktır. Bu Web Sitesi’nde yer alan bilgi ve yazılım yeniden üretilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz, depolanamaz, değiştirilemez, indirilemez veya Çağrı Endüstri A.Ş önceden yazılı bir onay vermeden herhangi bir ticari amaçla, başka şekillerde kullanılamaz. Ancak Çağrı Endüstri A.Ş önceden yazılı bir onay vermeden, ticari amaçlar gütmeyen bireyler tarafından yeniden üretilebilir, depolanabilir ve indirilebilir. Bu bilgi veya yazılım hiçbir koşulda üçüncü şahıslara tedarik edilemez.

Ticari Markalar ve Patentler

Bu Web Sitesi’nde gösterilen tüm ticari markalar, marka adları ve şirket logoları Çağrı Endüstri A.Ş’nin veya Çağrı Endüstri A.Ş’ye lisans verenlerin mülkiyetindedir ve Çağrı Endüstri A.Ş önceden yazılı bir onay vermeden kullanılmaları mümkün değildir. Bu Web Sitesi’nde yayımlanan tüm lisanslı marka adlarında, Çağrı Endüstri A.Ş’ye bu marka adlarını kullanma hakkı veren lisans verenlere atıfta bulunulur. Bu Web Sitesi’ne erişim sağlamış olmak kullanıcılara Çağrı Endüstri A.Ş’nin sahibi olduğu veya lisans aldığı bir patente ilişkin herhangi bir lisans hakkı vermez.

Değişiklikler

Çağrı Endüstri A.Ş bu Web Sitesi’ne ve bu koşullara istediği zaman değişiklik ve ilave yapma hakkını elinde tutar.

Adres : Davutpaşa Cad. No: 14/1 34010 Topkapı - İSTANBUL - TÜRKİYE
Telefon : +90 212 444 00 42 - +90 212 544 50 55
Belgegeçer(Faks) : +90 212 567 14 16 - +90 212 501 54 08
E-Posta : [email protected]