YERLİ ve MİLLİ KOBİYİZ.
ÜRETİYORUZ, 50'yi aşkın ÜLKEYE İHRAÇ EDİYORUZ.

1978 yılından beri yüzde yüz yerli imalatçı kimliğimiz ve 90'lı yıllarda üretmeye başladığımız “Konveyör Parçaları ve modular hasır bantlar” ile ilgili ürünlerimizi, hizmet kalitemizle birleştirerek ihtiyaçlarınıza cevap vermek çabası ve arzusundayız.

Ürünlerimizde tamamen Avrupa menşeili orijinal hammadde kullanılmakta olup, (Uzak Doğu ve Çin hammaddeleri kullanılmamaktadır.) kaliteden kesinlikle ödün verilmemektedir.

50 ülkeyi aşan ihracatımız ve Rusya’da açtığımız ALHANRUS firması ile birlikte bölgesel etkinliğimizi arttırarak, ALHAN markasını teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve  sürekli gelişen bir anlayışla büyütmek en büyük amacımızdır. 

KALİTE POLİTİKASI

*Çağrı Endüstri A.Ş., ALHAN markasıyla üretim yapmaktadır .

ÇAĞRI ENDÜSTRİ A.Ş. olarak ALHAN markasıyla her zaman kaliteli ürün ve güvenilir hizmet sunmak için çalışıyoruz. 

Çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, üst yönetimce desteklenen, çalışanlarımızca benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz. 

Tüm üretim ve faaliyetlerimizde İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre konularında riskleri değerlendirerek, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bunu sağlayıcı koruyucu önlemleri almaktayız. 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı piyasasında bulunduğumuz saygın konumu daha yüksek seviyelere taşımak için;

  • İlkeli rekabet,
  • Kaliteli üretim,
  • Sürekli gelişim ve inovasyon,
  • Tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı iş ortaklarımız olarak görmek,
  • Yasa ve yönetmeliklere uygun hareket etmek,
  • Bilim ve Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişimi sağlamak, 

vazgeçilmez ilkelerimizdir.

Yüksek kalitede ürünler sunarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayıp, doğru planlama yaparak kaynak ve zaman israfını önleyeceğimizi, üretimden montaj aşamasına kadar uyguladığımız süreçlerin performansını bütün sahalarda izleyerek ve takip ederek sektörde lider konuma ulaşmayı, standartlara uygun; en uygun kalitede, ekonomik, güvenli ve hatasız ürün ve emniyetli hizmet sunmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımızın, daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini yükseltmeyi, verilen eğitimlerle çalışanlarımızı ve sistemimizi sürekli geliştirmeyi ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Genel Müdür
G. ALMILA ÖZBİDECİLER